Populiariausios tapetų rūšys

Tapetai yra vienas populiariausių sprendimų, galvojant, kuo padengti namų sienas. Iš tiesų, nieko keista, jog tapetai yra tokie populiarūs – palyginti su kitomis dangomis, tapetais atrodo itin dekoratyviai ir suteikia namams jaukumo. Kadangi tapetai yra viena populiariausių sienų dangų, būtina susipažinti ir su jų rūšimis.

Popieriniai tapetai

Palyginti su kitomis tapetų rūšimis, popieriniai tapetai yra labiausiai perkami. Šios rūšies tapetai idealiai tinka tiems, kurie vertina natūralias medžiagas bei puikiai atrodys klasikinio stiliaus namuose. Maža to, popieriniai tapetai būna ne tik vienspalviai, bet ir dekoruoti įvairiais raštais, ornamentais.

Skysti tapetai

Skysti tapetai yra idealus sprendimas tiems žmonėms, kurie nori, kad tapetavimas būtų lengvas, greitas bei malonus, specialių žinių nereikalaujantis procesas. Dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog skysti tapetai idealiai tinka toms patalpoms, kurie sienos yra nelygios, tačiau netiks teims namams, kuriuos gausu drėgmės.

Viniliniai tapetai

Šios rūšies tapetai yra puikiai vertinami už itin paprastą priežiūrą: juos galima plauti. Maža to, jie puikiai atrodo ne tik kambaryje, bet ir virtuvėje ar vonioje.

Fototapetai

Šie, neseniai išpopuliarėję tapetai, puikiai tiks naujoves mėgstantiems, jauniems žmonėms ir puikiai atrodys modernaus stiliaus namuose. dėmesį verta atkreipti dar ir į tai, jog ši sienų danga yra geras sprendimas tiems, kurie nori greitai ir nebrangiai atnaujinti savo namus.

Kaip matyti, tapetų rūšių yra išties daug ir tik susižinoję apie jas daugiau, galėsite nuspręsti, kuriuos rūšies tapetai yra tinkamiausi jūsų namams. Labai svarbu tinkamai įvertinti kiekvienos tapetų rūšies privalumus ir trūkumus, kadangi nepriklausomai nuo to, kokie yra tapetai (popieriniai, fototapetai ar skysti tapetai), jie tarnauja ne vienerius metus.