Elektroninės cigaretės: iš ko jos sudarytos ir kokie yra jų pranašumai?

8-2Kokie yra svarbiausi dalykai, kuriuos būtina žinoti kalbant apie elektroninės cigaretes? Svarbiausia žinoti, iš ko yra sudarytos elektroninės cigaretės ir kokie jų pranašumai. Būtent šiuos dalykus ir aptarsime.

Iš pradžių pasidomėkime, iš ko yra sudarytos elektroninės cigaretės. Pasirodo, jog jos yra sudarytos iš 2 pagrindinių komponentų: baterijos bei papildymo. Kadangi šią prekę sudaro tik dvi dalys prietaiso veikimą perprasti tikrai nėra sunku, maža to, naudotis juo yra išties lengva. E – cigaretės, sudarytos iš 2 pagrindinių detalių, tad svarbu sužinoti šiek tiek daugiau apie kiekvieną iš jų. E – cigaretės turi baterijas. Paprastai baterijos yra baltos spalvos ir turi  oro judėjimo daviklį. Šio mechanizmo paskirtis yra įjungti cigaretę tuo metu, kai naudotojas traukia orą. Kiekviena baterija gale turi LED lemputę.  Ši lemputė yra traukiama tuomet, kai yra traukiami dūmai, o baterijai baigiant išsikrauti – pradeda mirksėti. Paprastai baterija pradeda išsikrauti po 200 įtraukimų. Kita     e – cigaretės dalis – papildymas, sudarytas iš skysčio kapsulės bei kaitiklio. Jei elektroninė cigaretė yra naudojam taisyklingai, vieno papildymo užteks 350 – 400 įtraukimų. Šis skaičius atitinka 35 – 40 įprastų cigarečių.

Išsiaiškinus, iš ko yra sudarytos elektroninės cigaretės, verta pasidomėti ir jų pranašumais. Tad kuo e – cigaretės yra pranašesnės už įprastas? Bene didžiausias pranašumas yra tas, jog e – cigaretės savo sudėtyje neturi tabako bei dervų. Ko gero, net nereikia sakyti, kokį poveikį žmogaus organizmui daro šios kenksmingos medžiagos. Taigi, jeigu norite išvengti neigiamo jų poveikio, rinkitės elektronines cigaretes. Na, o dar vienas šių cigarečių pranašumas yra tas, jog jas naudojant (net ir ilgą laiką) nepagels dantys, tad galėsite džiaugtis ne tik rūkymo teikiamu malonumu, bet ir balta šypsena.