Dell: svarbiausia informacija apie įmonę

dell kompiuteriaiToshiba, Acer, Asus, Apple – kaip matyti, egzistuoja ne vienas kompiuterių gamintojų vardas. Tarp daugybės jų, galime išvysi ir Dell.  O ką reikia žinoti apie šį kompiuterių gamintoją?

Nors, ko gero, pirma mintis, kuri šauna į galvą, išgirdus žodį Dell, yra Dell kompiuteriai, reikia akcentuoti, kad iš tikrųjų yra kur kas daugiau dalykų, kuriuos verta žinoti apie šią įmonę. Dell Inc – toks yra pilnas šios įmonės vardas, save  vadinančios uždarąja tarptautine informacinių technologijų korporacija. Pastaroji yra įsteigta Raund Roke, Teksase, JAV, o pradžių pradžia yra laikomi 1984 metai. Šiandien įmonė gali pasiūlyti kompiuterių bei su jais susijusių produktų bei paslaugų, suteikiančių daugiau galimybių ne tik verslui, bet ir  eiliniam vartotojui. Gaminami ne tik kompiuteriai bei jų priedai, bei ir elektronikos gaminiai, buitinė technika, siūlomos telekomunikacijų paslaugos.  Ir net nuo 1996 metų šios kompanijos gaminių buvo galima įsigyti internetu. Visą savo gyvenimo laikotarpį įmonė buvo laikoma viena didžiausių bei galingiausių tokio pobūdžio produkcijos gamintojų, o įmonėje šiuo metu dirba daugiau nei 100 000 savo darbą puikiai išmanančių darbuotojų.  Vis dėlto, reikėtų paminėti ir tai, kad   ši įmonė yra viena iš tų įmonių, kurios buvo įkurtos tiesiog… kambaryje.  Taip nutiko ir Maiklui Delui, kuris 1984 metų apniukusią lapkričio dieną bendrovę įkūrė bendrabutyje, savo kambaryje. Tuo  metu įmonės veikla buvo  –  kompiuterių, surinktų iš atskirų dalių, pardavimas. Savaime suprantama, pradėjus nuo bendrabučio kambario,  tam, kad įmonė pasiektų pagreitį, teko skirti labai daug laiko. Būtent todėl šios įmonės įkūrėjas nusprendė mesti mokslus ir dar labiau įnikti į verslą. Negalima nepaminėti ir jo šeimos nuopelno, skyrusios šimtatūkstantinę paramą verslo pradžiai.  Ir tik po 4 – erių metų sunkaus ir alinančio darbo, įmonė žengė pirmuosius žingsnius užsienyje  – Airijoje. Na, o būdama stik 27 – erių metų, Maiklas  Dell jau galėjo pasigirti ypač solidžiomis – generalinio direktoriaus pareigomis.    Na, o šiuo metu Dell Inc – nevienintelė įmonė, sukurta bei išvystyta šio asmenybės –  dar 1998 metais buvo įkurta ir kita įmonė, kurioje buvo tvarkomos garsiojo Maiklo Dell ir  šeimos investicijos, pardavinėjami vertybiniai popieriai, privatus kapitalas. Įmonėje dirbo daugiau nei 50 asmenų, buvo įkurti net 3 filialai didžiausiuose pasaulio miestuose. Įmonės įkūrėjo istorija, kurioje netrūksta nei ryžtingų sprendimų, bei vertinų įžvalgų, gali tapti puikiu pavyzdžiu ne vienam, norinčiam siekti savo tikslo.

Šiandien Dell kompiuteriai bei kita šios įmonės produkcija yra vertinama ir Lietuvoje. Dell kompiuteriai sulaukia nemenko pasisekimo ir gali pasigirti puikiais pardavimais. Stilingi, kompaktiški, patogūs, funkcionalūs, patrauklios kainos – tokių epitetų negaili mūsų šalies pirkėjai.  Nežinote, kur įsigyti ši gamintojo produkcijos? Reikia akcentuoti, kad  tokį pageidavimą turintiems žmonėms, egzistuoja ypač platus pasirinkimas: Dell kompiuterių bei kitų gaminių galite įsigyti tiek internetu, tiek elektronikos salonuose bei parduotuvėse, o taip pat- firminėse šio gamintojo  parduotuvėse.