Paskola tavo svajonių namams

kredito garantas busto paskolaUAB „Kredito garantas“ teikia būsto paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Dalinamės vienos iš klienčių istorija, kuri, tikime, įkvėps daugelį išpildyti svajonę įsigyti nuosavą būstą.

Valerija ir jos sugyventinis ilgai nuomavo vieno kambario butą. Vietos bute buvo nedaug, tačiau jaunai besikuriančiai šeimai jos pakako. Kol mergina pasijuto esanti nėščia. Žinoma, glaustis nuomojamame, mažame butuke tryse įmanoma, bet pora norėjo kiek šviesesnės ateities savo atžalai.

Kaip ir daugelis, Valerija suprato, kaip beprasmiška ieškoti didesnio buto ir toliau mesti pinigus nuomai, tad šeima ėmė ieškoti būdų įsigyti savo butą. Šiek tiek pinigų, reikiamų pirkiniui moteris gavo pardavusi senelių sodybą, tačiau jų tiesiog nepakako.

Nors abu sugyventiniai dirbo, tačiau bankuose tai nepasirodė svari priežastis, suteikti paskolą būstui. Kaip gauti paskolą, kaip pakeliui trečias šeimos narys, o bankai uždaro duris tiesiai prieš nosį?

Prieš gamtą nepakovosi – teko ieškoti kito sprendimo. Taip jauna šeima rado „Kredito garantą“, o tiksliau jo teikiamas galimybes.

Būsto paskolos teikiamos be pradinio įnašo, nepriklausomai, nuo to, ar turite įsiskolinimų, nuo gaunamų pajamų. Valerija su draugu pasinaudojo galimybe gauti paskolą, įkeisdami perkamą turtą.

Pora rado butą, kuriame išties galėjo įsivaizduoti savo šeimos ateitį, tada susisiekė su „Kredito garantu“. Sunku patikėti, bet šiek tiek popierizmo gali padėti išpildyti svajonę. Radę notarą, pasirašę sutartį, sugyventiniai nusipirko trijų kambarių butą, kuriame vietos pakanka ne tik vaikeliui, bet ir savam kampui po darbo dienos.

Daugelis bijo įkeisti turtą, nes mano, kad tai garantuotai baigsis namų netektimi, tačiau pasirinkus protingą partnerį ne tik gausite galimybę susikurti namų židinį, bet ir turėti užtikrintą gyvenimą. Mokėjimo planas sudaromas pagal Jūsų poreikius, yra net du skirtingi būdai, kaip grąžinsite paskolą, suteikiama galimybė atidėti mokėjimą, ar net pakeisti sudarytą planą. Tereikia žengti pirmą žingsnį geresnės ateities link, taip kaip tai padarė Valerija.

Neleiskite anksčiau padarytiems sprendimams ar bankams nustatinėti, ką galite sau leisti, o ko ne, juk kalbame apie Jūsų gyvenimą, kurio niekas kitas nepadarys geresniu, tik Jūs patys.