Dažai medienai; viskas, ką turite žinoti apie jų kainą

Jei tik jūdazai medienaisų namuose ar teritorijoje yra medinių paviršių ar gaminių, ko gero  jau žinote, kad pati tinkamiausia priemonė jiems padengti yra ne bet kokie dažai, o dažai medienai. Apie šį produktą galima kalbėti ne tiek jau ir mažai – dalinti patarimus, kaip juos išsirinkti,  į ką vertėtų atkreipti dėmesį, o taip pat ir žinoti keletą svarbių dalykų susijusių su jų kaina. Ką apie šio produkto kainą turi žinoti kiekvienas? Būtent tokią informaciją ir pateiksime šiame tekste.

Visų pirma, trumpai aptarsime šių dažų kainą ir tai, kaip ji yra susijusių su rūšimi. Kaip žinia, dažai gali būti pačių įvairiausių rūšių, o dažai medienai – tik viena iš daugelio. Tačiau kuomet kalbame apie kainą, turime žinoti, kad dažai medienai kainuoja maždaug tiek pat, kaip ir kitos rūšies dažai, kitais žodžiais tariant, galima sakyti, kad rūšis kainai įtakos neturi.

Kuomet kalbame apie šių dažų kainą, reikia akcentuoti, kad yra ypač daug dalykų, nuo kurių  priklausys, kiek tikslai kainuos dažai medienai. Vienas iš jų – kiekis.  Natūralu, kuo daugiau dažų perkate, tuo daugiau mokėsite už prekę. Kita vertus, čia pat slypi ir tam tikros nuolaidos – neretai perkant ypač didelį kiekį dažų, yra taikomos nuolaidos arba vieno kilogramo kaina sumažėja keliolika centų.

Svarbus yra ir gamintojas. Šiandien, kai dažus gaminančių įmonių yra tiek daug, reikia pasakyti, kad iš visos gausos ypač išsiskiria keletas lyderių. Paprastai šių gamintojų produkcija yra vertinama už tam tikras savybes, tačiau tuo pačiu pasižymi ir aukštesne kaina. Taigi, jei pasirinksite visame pasaulyje gerai žinomos firmos dažus, galite tikėtis maždaug 10 – 20 procentų aukštesnės gaminio kainos.

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad yra ir dar viena veiksnys, šiaip ar taip susijęs su gaminio kaina. Tai – internetas. Ko gero, jau ne kartą girdėjote, kad daugybė prekių, įskatinant ir dažus medienai, galima įsigyti internetu. Taigi, perkant šiuo būdu, už juos teks mokėti mažiau maždaug 5 procentais.