Dienos pietūs kitų šalių virtuvės restoranuose: kodėl gi ne?

Restoranas MeksikaMan visada patinka apsilankyti kitų šalių virtuvės restoranuose, ir galiu pasidžiaugti, kad Lietuvoje jų vis daugėja. Kadangi  gyvenu sostinėje, praktiškai kiekvieną savaitę  stengiuosi išbandyti kažką naujo. Šią savaitę išbandžiau net du restoranus, kuriuose seniau nėra tekę lankytis: meksikiečių ir belgų restoranuose. Restoranas Meksika man paliko iš tiesų puikų įspūdį: prieš keletą dienų čia apsilankiau su kolegomis per pietų pertrauką. Kadangi turėjome kiek mažiau nei valandą, džiaugėmės, kad aptarnavimas buvo tikrai labai greitas, ir neteko ilgai laukti, kol buvo atnešti vegetariški Tacos krepšeliai  ir Tacos krepšeliai su vištiena. Pasirinkome būtent šiuos patiekalus, nes visai neseniai draugas gyrėsi išbandęs šiuos patiekalus. Skoniu nenusivylėme, ir pietums sugaišome mažiau nei 40 minučių, kas tikrai yra didelis pliusas. Dažniausiai per pietų pertrauką skubame, nes, kaip ir dauguma dirbančių žmonių, teturime valandą, per kurią turime spėti nueiti iki pasirinktos maitinimo įstaigos, papietauti ir grįžti. Ilgiau užtrukti nesiryžtame, nes vėliau gali tekti  likti ilgiau padirbėti.

Vakar pietums buvo pasirinkta kita vieta – restoranas Belgai, kuris, turiu pripažinti, tikrai sužavėjo. Čia lankėmės taip pat pietų metu, todėl pasirinkome verslo pietus. Kadangi buvo ketvirtadienis, meniu buvo siūloma vištienos sultinys su kruasanu, pomidoras, įdarytas krevetėmis, belgiškas kiaulienos kepsnys su bulvių koše ir daržovėmis, bei žuvis. Tiesą sakant, teko paragauti visko: nors pati užsisakiau įdarytą pomidorą ir vištienos sultinį, tačiau kolegos davė paragauti ir kitų  užsisakytų patiekalų. Turiu pastebėti, kad šiame restorane siūlomas kiaulienos kepsnys yra tikrai išskirtinis: tokio pat tikrai neteko ragauti niekur kitur.  Manau, kad restoranas Belgai bus pasirenkamas dar ne vieną kartą: kiekvieną darbo dieną siūlomas vis kitoks valgių pasirinkimas, tad kasdien galima paragauti vis kitokių patiekalų.  Mums patiko tai, kad ir čia aptarnavimas buvo tikrai greitas ir malonus, todėl rekomenduoju čia apsilankyti verslo pietų – tikrai neteks sugaišti daug laiko. Visi rekomenduoja išbandyti belgišką alų, tačiau darbo dienomis to negalime sau leisti: planuoju čia su bičiuliais apsilankyti kurį nors savaitgalį: draugams taip pat patinka išbandyti vis naujas vietas.

Restoranas Meksika yra visai arti  mūsų darbovietės, todėl rekomendavome ir direktoriui apsilankyti šiame restorane. Jis visada skuba, ir būna gana irzlus, jei tenka laukti pernelyg ilgi, tačiau matėme, kad jis grįžo tikrai pakilios nuotaikos. Tai reiškia, kad ir jam neteko nusivilti. Su kolegomis visada dalijamės patirtimi, kokiuose restoranuose yra tekę lankytis, ir kurie jų geriausiai pateisino lūkesčius. Žinoma, paprastai renkamės tai, kas yra arčiausiai darbovietės, tačiau čia restoranų pasirinkimas nėra toks mažas, ir taip pat kartais nusprendžiame užsisakyti maisto į darbovietę, jei turime pernelyg mažai laiko.

Belgai restoranas kuriame lankėmės šią savaitę, yra kiek toliau nuo mūsų darbo vietos, tačiau tikrai verta sugaišti šiek tiek laiko čia nuvykti:  maistas restorane tiesiog pasakiškas, o aptarnavimas malonus, ir, kas svarbiausia pietų metu, tikrai labai greitas. Manau, kad lankantis čia galima nesibaiminti, kad galima sugaišti pernelyg daug laiko, ir į darbą visada galėsite grįžti laiku. Taip pat ir restoranas Meksika puikiai gali tikti dienos pietums, nes čia netenka ilgai laukti. Abiejuose restoranuose aptarnavimas yra tikrai malonus ir profesionalus, deja, kartais lankantis kitose maitinimo įstaigose, nuotaika gali subjurti visai dienai, tačiau taip nenutiks, jei rinksitės vieną iš šių dviejų restoranų, kuriuose būsite pasitinkami ir išlydimi su šypsena.