Auto registratoriai ir jų kokybė

autoregistratoriaiVaizdo registratorius automobilyje jau nieko nestebina. O ir nauda pastebima, vis daugia vairuotojų susimąsto, kad gali būti filmuojami ir kelyje elgiasi bent šiek tiek atsakingiau ir kultūringiau. Taigi, auto registratoriai šiek tiek įvedė ir tvarkos, tačiau ar jų kokybė tikrai pakankama, kuomet kas nors nutinka?

Galima sakyti, kad auto registratoriai yra eilinis kinietiškas žaisliukas, tačiau iš tiesų, nors jie ir gaminami Kinijoje, tikrai ne visi yra neverti dėmesio. Štai pavyzdžiui pats pigiausias vaizdo registratorius visai gerai filmuoja kelią ir išsaugo vaizdo medžiagą. Kai kurie vairuotojai jau džiaugiasi apie šimtą litų kainavusiu registratoriumi jau ne pirmus metus ir nė neplanuoja įsigyti naujo brangesnio prietaiso. Be abejo, tokie auto registratoriai nėra itin didelės raiškos, važiuojant duobėtais keliais tikėtina, kad vaizdas drebės. Taip pat, pigiausi prietaisai nėra labai tinkami filmavimui naktį, ypač jei reikiama detalė matoma itin trumpai ar pralekia dideliu greičiu.

Brangesni auto registratoriai įprastai filmuoja aukštesne raiška. Tikėtina, turės ir geresnės kokybės vaizdo stabilizavimo sistemą, kuri leis mėgautis pakankamai tolygiu vaizdu net jei kelionė kurį laiką tęsėsi žvyrkeliu. Reikia atminti, kad kuo aukštesnė raiška ir geresnė filmavimo kokybė, tuo daugiau vietos reikia vaizdinei medžiagai, tad brangesnis vaizdo registratorius galima sakyti reikalauja ir brangesnės, talpesnės atminties kortelės.

Lietuvoje, kaip ir visoje Europos Sąjungoje, galioja tam tikros garantijos taisyklės, tad pirkdami naują prietaisą turėsite bent 1 ar 2 metus garantijos, tuo tarpu jei pirksite naudotą vaizdo registratorių stipriai rizikuosite dėl kokybės ir neturėsite jokios garantijos jei prietaisui kas nors nutiks. Be to, retas atvejis, kuomet būtų parduodami kokybiški naudoti auto registratoriai, dažniausiai taip parduodami turintys defektų ar net vogti prietaisai.

Siekdami gauti maksimaliai naudos iš vaizdo registratoriaus įsigykite visus Jūsų poreikius atitinkantį prietaisą, kurį galėtume naudoti kiekvienoje savo kelionėje su malonumu. O kokybė Jums gali garantuoti tiek garantija, tiek ir žinomas pardavėjo vardas bei informatyvi jo konsultacija.