Mobilieji telefonai skelbimuose

mobilieji telefonaiInternete jau galima pastebėti, jog skelbimų zonos ar lentos internete kuriasi kone kas mėnesį. Vis daugiau žmonių keliasi į internetą ne tik kažko įsigyti, bet ir parduoti. Šiandien pirkėjams priimtini ne tik badai ar knygos internetu, bet ir drabužiai, avalynė ar net mobilieji telefonai. Nors perkant pastaruosius internete reikia būti labai apdairiam, mat interneto platybėse nemažai sukčių, norinčių pasipelnyti iš naivių pirkėjų. O ir patys pirkėjai per savo išsiblaškymą gali nusvilti padus.

Žinokite, ko ieškote

Perkant mobilų telefoną internete ar ne, svarbiausia nuspręsti, kokio telefono ieškote. Jei  salone dar galite pasiklausti patarimo konsultanto, tai vieną ar du telefonus per skelbimus parduodantis žmogus tikrai nepatars ką rinktis, nes jis yra suinteresuotas parduoti tik savo prekę. Todėl geriausia, jei prieš pradėdami vartyti skelbimus, nuspręstumėte, ko iš tiesų ieškote. Tai ne tik padės sutaupyti savo laiko, bet ir tikėtina, jog įsigysite gerą pirkinį. Numatykite sau, kokių techninių savybių telefonas reikalingas. Po to numatykite kainą, kurią ketinate skirti šiam pirkiniui. Tuomet labai greitai suprasite, ar Jums verta kreiptis į tuos pardavėjus, kurie parduoda naujus, ar jau padėvėtus telefonus.

Būkite kritiškas

Mobilieji telefonai – svarbus pirkinys. Ypač jei perkate per skelbimus. Atminkite, jog čia reikia būti labai reikliam, nes kitaip galite likti arba apgautas, arba nusivylęs. Suradę dominantį skelbimą kritiškai jį įvertinkite, pasižiūrėkite, ar siūlomas telefonas kokybiškas, kokie su juo kartu parduodami priedai, kiek laiko jis jau yra panaudotas. Pasižiūrėkite, ar nuotrauka prie skelbimo yra originali. Gali būti, kad žmogus parduoda seną jau apgadintą telefoną, o į skelbimą įkėlė nuotrauką iš interneto, kur telefonas nufotografuotas telefonų salone. Tikėtina, jog sąžiningas žmogus, Jums paprašius atsiųs ir originalią nuotrauką, o jei tai daryti atsisako, susimąstykite. Ko gero, tai tikrai lengvai pasipelnyti norintis žmogus.

Nepatingėkite pasižiūrėti

Jei jau išsirinkote potencialų pirkinį – nepagailėkite laiko ir susitikite su pardavėju. Mobilieji telefonai yra tokie prietaisai, kurie gali atrodyti gerai nuotraukoje, tačiau iš tiesų veikti blogai ar iš viso  neveikti. Susitikite su telefono pardavėju ir įsitikinkite, kad pirkinys yra geras ir kokybiškas. Žinoma, galite sutarti ir kitą variantą – sumokėti pinigėlius po to, kai žmogus atsiųs Jums pirkinį. Taip sutaupysite laiko ir neliksite apgautas. Tačiau padavėjas su tokia sąlyga taip pat gali nesutikti, bijodamas nemokamai išsiųsti pirkėjui savo turimą prekę.