Kodėl rūkoriams verta pamėginti elektronines cigaretes?

elektronine cigareteElektroninės cigaretės – tai dar gana naujas išradimas, tačiau nors ir kiek daug nusistačiusių žmonių būtų buvę iš pradžių, dabar jau vis daugiau rūkorių naudojasi būtent šiomis cigaretėmis. Iš tikrųjų, tai gana protingas sprendimas, kadangi elektroninės cigaretės turi nemažai pranašumų prieš įprastas cigaretes ir kitus tabako produktus.

Kokie yra pagrindiniai elektroninių cigarečių privalumai?

Prognozuojama, kad per artimiausius penkerius metus elektroninių cigarečių pardavimai dar labiau išaugs ir galbūt net gi persvers paprastų cigarečių. Tačiau ar tokios prognozės yra kuo nors pateisinamos? Reiktų atsižvelgti į pagrindinius elektroninių cigarečių privalumus – kuo gi šie dalykėliai skiriasi nuo įprastų, visiems žinomų cigarečių?

Elektroninės cigaretės gali būti kur kas pigesnės, nei paprastos cigaretės. Tai ypač galioja tais atvejais, kai žmogus rūko labai daug. Tokiu atveju, jūs dažniausiai perkate po keletą cigarečių pakelių per dieną, tačiau jeigu vietoj to naudosite elektronines cigaretes, jums bus kur kas lengviau, kadangi nereikės keisti cigarečių ir pirkti vis naujų pakelių – vietoj to yra tiesiog elektroninės cigaretės skystis, kuris savyje turi nikotino ir visų kitų reikalingų medžiagų, kurie sudaro labai malonų skonį.

Negana to, skonių įvairovė yra labai didelė. Dabar patys populiariausi skysčiai yra gaminami Italijoje, o skysčių skonių galite rasti tikrai įdomių – visų vaisių, Koka Kolos, cigaro skonio ir kitų. Kitaip tariant, pasirinkimas yra labai didelis, tad galite nebrangiai įsigyti keletą buteliukų ir paeksperimentuoti, kadangi vienas skysčio buteliukas kainuoja maždaug dešimt – dvylika litų.

Dar vienas ryškus privalumas – elektroninės cigaretės yra įrodytos, kaip kenkiančios kur kas mažiau jūsų sveikatai, nei kad įprastos cigaretės. Vadinasi, turite šansą rūkyti tiek pat, tačiau gerokai sutaupyti savo sveikatos. Juk ten nėra to paties pavojingo dūmo, koks yra paprastose cigaretėse.

Kaip paprasčiausia įsigyti?

Šiuo metu įsigyti elektronines cigaretes yra labai paprasta, kadangi jomis prekiaujama ir internetu. Yra ir keletas visai neblogų lietuviškų elektroninių cigarečių parduotuvių, kur galite be jokių problemų užsisakyti norimą kiekį elektroninių cigarečių – atskirai arba su visu komplektu. Pirkti su komplektu yra kur kas pigiau, tad jeigu dar neturite jokių priedų, geriau išsirinkite norimą komplektą ir jį užsisakykite – ten bus viskas ko reikia, net gi trys skirtingi įkrovėjai, tad galėsite naudotis savo elektronine cigarete iš tiesų labai paprastai ir patogiai.