Apie prezervatyvus

PrezervatyvaiŠiomis dienomis labai populiaru yra naudotis prezervatyvais. Jie yra gaminami stangrūs, tvirti ir patikimi, todėl užsiimti malonumais galima saugiai. Prezervatyvų būna tiek vyriškų, tiek moteriškų, bet populiariausi prezervatyvai yra vyriški, o moteriški beveik nenaudojami ir perkami labai retai, kadangi jais naudotis sunkiau, jie yra brangesni ir jų rasti parduotuvėse sunkiau. Sakoma, kad kiekvienas vyras turi pareigą pasirūpinti prezervatyvu pats, kadangi silpnosios lyties atstovei kontracepcinės priemonės yra brangesnės ir netokios patikimos. Pavyzdžiui, kontracepcinės tabletės turi daug šalutinių poveikių, tarp kurių yra net ir nevaisingumas.

Prezervatyvus rekomenduojama naudoti atsargiai, kadangi pilnai nefunkcionuojantis prezervatyvas gali ir neapsaugoti nuo nėštumo. Internete apstu informacijos apie kontracepcines priemones, kurios geriau ar blogiau apsaugo moteris nuo nėštumo. Prezervatyvų kaina parduotuvėse ar vaistinėse nesiekia nei dviejų litų, o kai kurie yra net pigesni nei litas. Tačiau nereikėtų susikoncentruoti ties pačiais pigiausiais gaminiais, nes nuo mažos kainos gali nukentėti ir gaminio kokybė, kadangi medžiaga, iš kurios yra pagamintas prezervatyvas, gali būti netvirta arba prezervatyvo forma gali būti neatitinkanti standartų. Prezervatyvus gaminančios įmonės stengiasi būti kuo populiaresnės ir konkuruoja tarpusavy. Vieni kaitalioja kainas, kiti stengiasi pagerinti gaminių kokybę, todėl reguliariai perkant šiuos produktus vertėtų internete pasidomėti, kurie gamintojai turi daugiausiai gerų atsiliepimų ir kurie turi mažiausiai gerų atsiliepimų ar net blogų. Gamintojas, kurio atsiliepimai daugiausiai yra blogi, tikrai gamina nekokybiškus prezervatyvus.

Kokybė geriausiai ir išryškėja išgirdus iš kitų lūpų, tam puikiai tinka įvairūs internetiniai forumai. Forumuose šiomis dienomis yra diskutuojama apie viską, dalinami įvairūs patarimai, komentuojamos nuomonės ir panašiai, tad tai turbūt tinkamiausia vieta sužinoti, koks gamintojas yra pats patikimiausias savo srityje. Kadangi prezervatyvų kainos skiriasi vos keliais centais, negailėkite tų kelių centų ir pirkite tik tuos gaminius, kurie užtikrins kuo didesnį saugumą lytinio akto metu. Visoje Lietuvoje yra galimybė nusipirkti šių gaminių net ir mažiausiose parduotuvėse, o jeigu vietinėje parduotuvėje tokių produktų nėra, tada visiems tikrai pagelbės internetinės parduotuvės.