Interneto svetainių kūrimas – jūsų verslo startas

Interneto svetainių kūrimasLietuva pasaulyje plačiai garsėja keletu dalykų: krepšiniu, lazerių technologijomis ir labai greitu internetu. Internetas per pastarąjį dešimtmetį tapo beveik kiekvieno lietuvio kasdieniu padėjėju. Interneto pagalba mes ieškome atsakymų į klausimus, sužinome autobusų ir traukinių tvarkaraščius, apmokame sąskaitas, netgi užsisakome maistą į namus.

Kad galėtumėte atlikti visus minėtus veiksmus internete, kažkas turi sukurti tinklalapius, kuriuose jūs lankotės. Nors interneto svetainių kūrimas ir yra sudėtinga bei nemažai kainuojanti veikla, tačiau be jos neįmanomas joks internetinis verslas, o būtent jis suteikia puikią galimybę užsidirbti ir padeda vartotojams lengviau bei greičiau atlikti jiems aktualias užduotis.

O jei jūs esate vienas iš tų žmonių, kurie nori užsidirbti interneto pagalba, ir jums prisireikė internetinio tinklalapio, tuomet reikia gerai pagalvoti apie tai, kaip jums jį susikurti. Kaip ir daugelyje veiklų, taip ir pastarojoje – internetinę svetainę galite sukurti patys, taip pat galite pasinaudoti mėgėjiškai tuo besiverčiančių žmonių paslaugomis arba kreiptis į profesionaliai tuo užsiimančius žmones ar įmones.

Pirmuoju atveju svetainės kūrimas jums nieko nekainuos, o taip pat įgausite vertingų žinių, tačiau tam jūs sugaišite tikrai daug laiko, kuris norint pradėti elektroninį verslą yra labai svarbus. Taip yra dėl internete galiojančios nerašytos taisyklės – „jei jūs apie kažką pagalvojote, kažkas turbūt tai jau daro“. Todėl, jei tai jūsų pirmasis internetinis projektas, nesiūlytume svetainės kurtis patiems.

Antrasis variantas – sumokėti žmogui, kuriam tai yra šalutinis darbas. Tokių žmonių, vadinamų „freelancer‘iais“, yra nemažai. Jų ypač daug studentų tarpe. „Freelancer‘ių“ paslaugos yra pigesnės nei profesionalių svetainių kūrėjų, tačiau taip yra būtent todėl, kad jie dažniausiai turi mažiau žinių, o taip pat yra mažiau patikimi. „Freelancer‘is“ gali nespėti darbo atlikti laiku ir nesugebėti sukurti tam tikros jums reikiamos funkcijos.

Trečiasis variantas – profesionalai ir svetainių kūrimu užsiimančios įmonės. Žinoma, šis variantas yra pats brangiausias, tačiau pasamdę įmonę jūs būsite užtikrinti, kad darbas bus atliktas laiku ir būtent taip kaip jūs norite. Tuo pačiu įmonės yra suinteresuotos, kad jų klientai visuomet liktų patenkinti, todėl labai tikėtina, kad jūs taip pat gausite daug naudingų patarimų, susijusių su jūsų tinklalapio vizija.

Jei nusprendėte pradėti verslą internete, nedvejokite ir kreipkitės į svetainių kūrimo profesionalus.

2 thoughts on “Interneto svetainių kūrimas – jūsų verslo startas

  1. Šiais laikas – sukurti gerą WEB’ą – reikia trupučio kantrybės, trupučio fantazijos ir sistemingo darbo :))

    Tokiems dalykams sukurti WP, WIX ir daug kitų pagalbininkų :))

    Todėl WEB’ą gali „išsikepti ir pačiam“ :)))

  2. Tikiu, kad ir tarp mėgėjų yra puikiai dirbančių žmonių, tačiau aš savo interneto svetainę patikėčiau profesionalams. Juk jie puikiai išmano savo darbą ir gali padėti pasiekti norimų rezultatų.

Comments are closed.