CRM sistema darbui namuose

Tikriausiai ne vienas žmogus mano, jog kiekvienai įmonei yra tiesiog būtinas ofisas ir dažniausiai jie yra teisūs. Ofisai ar kokios nors kitos įmonės patalpos dažniausiai yra reikalingos ne tik tam, kad jose kasdieną nuo aštuonių ryto iki penkių vakaro sėdėtų įmonės darbuotojai ir būtų galima bent šiek tiek kontroliuoti jų darbą, bet ofisas prisideda ir prie įmonės reprezentacijos. Tai vieta, kurioje reiktų priimti klientus ir potencialius partnerius, tai kaip ji įrengta, prižiūrima iš dalies atspindi ir įmonės finansinę situaciją bei tai, kaip jos darbuotojams rūpi estetika, todėl įmonės patalpos gali daug ką papasakoti apie tai, kas vyksta jos viduje. Tačiau šiuolaikinės technologijos jau seniai leidžia laisvai plėtoti verslą, kuriam nereiktų jokių ofisų, o CRM sistema leis lengvai susisiekti su darbuotojais ir klientais kad ir kur žmogus bebūtų. Vienintelis klausimas lieka, ar jūsų verslui tiks tokio tipo įmonės darbas?

CRM sistema versluiKalbant apie tai, ar įmonei reikia ofiso, ar ne, pirmiausią reikėtų pagalvoti ne apie įmonės reprezentaciją, o apie darbuotojų darbo našumą. Dažniausiai darbuotojams namuose leidžia dirbti įmonės, kurių veikla yra susijusi su informacinėmis technologijomis, tačiau kartais tai, ar darbuotojai gali dirbti namuose priklauso net ne nuo to, koks yra įmonės pobūdis. Pirmiausia, reiktų pagalvoti apie tai, kad dirbant namuose darbuotojams gali kilti nemažai pagundų ir visus darbus jie gali palikti paskutinei minutei. Iš tiesų, juk nepavyktų rasti žmogaus, kuris tvarkingai atskeltų anksti ryte ir pradėtų savo darbą namuose. Juk dažniausiai žmogus gerai išsimiegos, susitvarkys savo asmeninius ar namų ūkio reikalus ir tik paskui ateis eilė darbams. Žinoma, jie bus atlikti, bet darbas gali tapti paviršutinišku ir užuot anksčiau pabaigę vieną darbą ir anksčiau pradėję kitą bei taip siekdami progreso, darbuotojai tiesiog stengsis įvykdyti užduotis iki nurodytos datos. Taigi, darbo našumas tikrai nedidės. Tačiau, jei darbuotojų nėra daug, jiems patikėtos užduotys nėra susijusios su kitų darbuotojų užduotimis ir be kompiuterio jiems tikrai daugiau nieko nereikia, galbūt leidimas dirbti namuose jiems tik palengvintų užduoties vykdymą. Su jais susiekti padėtų CRM sistema, leistų stebėti jų progresą, palikti šiokių tokių komentarų.

One thought on “CRM sistema darbui namuose

  1. Darbas namuose – kai kuriems darbdaviams kaip peilis po kaklu. Kodėl? Viskas priklauso nuo gebėjimo dirbti savarankiškai. Šių laikų karta sunkiai moka nusėdėti vienoje vietoje, dirbti sistemingai be socialinių tinklalapių, vaizdo įrašų peržiūrinėjimų, selfie ir kitų pašalinių darbų 🙂
    CRM tik parodys koks efektyvus darbuotojas yra, jo klaidas, laimėjimus, gebėjimus. Tačiau niekada jėga neprivers dirbti, jeigu jis to nenori ir negeba 🙂 Tuomet reikia ieškoti ryšį su darbuotojų ir spręsti kylančias problemas.

    O tiems kas sugeba dirbti, – CRM geriausias pagalbininkas ir įrankis numeris 1.

Comments are closed.