Ne vienas lietuvis yra išbandęs keliones mikroautobusais

Lietuva AnglijaAnglija yra šalis, kurią jau nuo seno pamėgo daugelis mūsų šalies gyventojų. Todėl visiškai nestebina, kad Lietuva Anglija maršrutu yra keliavęs ne vienas lietuvis. Vieni šią atkarpą būna pasiruošę įveikti lėktuvu, kiti pasirenka keliavimą autostopu ar nuosavu automobiliu, o dar kitiems labiau prie širdies kelionė mikroautobusu. Tai priklauso tiek nuo vartotojų poreikių, tiek ir nuo turimo biudžeto.

Jei nagrinėtume keliones lėktuvu, tuomet nėra ko abejoti, kad visų pirma reikėtų išskirti didesnę kainą. Dėl šios priežasties tikrai ne kiekvienas tautietis Lietuva Anglija kelionę įveikti pasirenka lėktuvu. Be to, svarbu ir tai, kad lėktuvai leidžiasi konkrečių miestų oro uostuose, todėl gali nutikti taip, kad jūsų darbas ar būsima gyvenamoji vieta bus visiškai kitoje Anglijos dalyje, todėl teks pasirūpinti papildomu sausumos transportu – keliauti automobiliu arba autobusu. Tai vėlgi didins bendras kelionės išlaidas ir, žinoma, pareikalaus papildomų pastangų bei laiko.

Keliavimas nuosavu automobiliu taip pat turi savų minusų. Pavyzdžiui, visais techniniais gedimais turime rūpintys patys. Ką jau kalbėti apie tai, kad visos kelionės metu turėsime patys investuoti į kurą, o tai neabejotinai pareikalaus labai didelių išlaidų. Žinoma, jei keliausite lengvuoju automobiliu, tuomet taip pat teks tenkintis pakankamai ribota erdve ir nepatogia kelione.

Visų šių nepatogumų būtų galima labai paprastai išvengti, jei į Angliją vyktume mikroautobusu. Tai vienas iš optimaliausių šiandieninių keliavimo būdų, kuris labai populiarus emigrantų tarpe. Pirmiausia – tai nebrangi paslauga. Vežėjų yra labai daug, todėl galima tikėtis labai konkurencingų kainų. Taip pat svarbu ir tai, kad kiekvienas keleivis yra vežamas nuo namų iki namų. Tai reiškia, kad vežėjai keleivius įlaipina nuo jų durų slenksčio ir pristato į galutinį jiems reikiamą Anglijos tašką. Tai leidžia išvengti didelių nepatogumų.

Be abejo, taipogi būtina pabrėžti ir bagažo transportavimo klausimą. Įprastai mikroautobusuose galime vežtis kur kas daugiau asmeninių daiktų. Na ir galiausiai, reikia atminti, kad keliaujant minėta transporto priemone, keleiviams nereikia investuoti į kurą ir spręsti techninių klausimų.