Megztiniai vyrams – patarimai

vyriski megztiniaiKiekvieno vyro spintoje neabejotinai rasime bent vieną ar kelis megztinius. Deja, tačiau dažnai ši aprangos detalė yra nuvertinama kaip tiesiog praktiškas, nuo šalčio saugantis drabužis. Be reikalo – juk būtent su tokiu paprastu rūbu kasdien galite atrodyti puikiai neįdedami didelių pastangų. Šiame straipsnyje pasidalinsime, ką reikėtų žinoti apie vyriškus megztinius.

Kaip ir bet kurie kiti daiktai jūsų spintoje, vyriški megztiniai privalo būti jums tinkamo dydžio. Nepriklausomai nuo to, ar savo megztinį pirksite už kelis eurus vadinamosiose „greitosios mados“ (angl. fastfashion) parduotuvėse, ar išleisite kelis šimtus eurų įsigydami vienetinį dizainerio modelį – jeigu drabužis bus per mažas ar kabės lyg maišas, atrodysite prastai. Būtent todėl labai svarbu tinkamai įvertinti dabartinį savo sudėjimą (ne, ne tą, kurį „užsidirbsite“ mėnesį pakilnojęs svarmenis) ir nusipirkti tinkamą drabužį. Tiesą sakant, būtent jūsų dydžio drabužis ir padės paslėpti tuos kelis papildomus kilogramus, kuriuos per mažas dydis tik dar labiau išryškintų.

Megztiniai vyrams taip pat privalo būti kokybiški. Jeigu nenorite jų išmesti jau po pirmojo skalbimo, pirkdami atkreipkite dėmesį į medžiagą. Žiemą labiausiai tiks vilnoniai audiniai, kurie neleis sušalti ir leis jaustis patogiai net ir menkai šildomose patalpose. O vasarą rekomenduojama vengti sintetinių drabužių, netiksiančių prie karšto oro lauke.

Išsirinkite tinkamų spalvų drabužius. Paprastai vyriški megztiniai geriausiai atrodo, kai pasirenkamos klasikinės spalvos – juoda, šviesiai ruda ar tamsiai mėlyna. Būtent tokius megztinius paprasčiausia derinti su kitais spintoje turimais drabužiais bei aksesuarais, kasdien sukuriant vis kitokį įvaizdį. Vis dėlto, jeigu itin norite išsikirti, įsigykite ir vieną ryškų – pavyzdžiui raudoną megztinį – kurį derinsite su tamsesniais rūbais, paversdami megztinį pagrindiniu aprangos akcentu.

Taigi, net ir tokie, iš pažiūros, nuobodūs drabužiai kaip megztiniai vyrams gali tapti pačia svarbiausia jūsų drabužinės ir stiliaus dalimi. Verta prisiminti, jog turite rinktis savo dydžio, sezonui tinkamos ir kokybiškos medžiagos bei klasikinių spalvų drabužius. Turėdami tokią bazę lengvai kursite skirtingus įvaizdžius ir beveik be pastangų kasdien atrodysite lyg nulipę nuo žurnalo viršelio.