Drabužiai internetu: kaip padidinti pardavimus?

Jei turite verslą, kur esmė yra drabuziai internetu, tačiau jau kurį laiką esantys pardavimai jūsų nedžiugina, ir norite, kad jie būtų gerokai aukštesni, pats metas imtis veiklos. Ką daryti ir kaip padidinti pardavimus. Tam yra keli būdai, apie kuriuos ir pakalbėsime plačiau.

Jei esami pardavimai jūsų nedžiugina, pats metas atkreipti dėmesį į tai, kiek laiko skiriate reklamai. Galbūt labai mažai reklamuojate internetinę parduotuvę? Jei taip, pats metas susirūpinti esama padėtimi ir naudoti daugiau reklamos priemonių. Tačiau riekia pastebėti, jog reklamos priemonės negali būti pasirenkamos bet kokia tvarka – labai svarbu jas parinkti tikslingai. Pavyzdžiui, jei jūsų drabužiai internetu jau yra kokia nors forma reklamuojami internete, neverta rinktis dar vienos tokio pat pobūdžio reklamos priemonės, o verta nerti  į kitas erdves bei rinkti spaudos ar radijo reklamą. Kaip žinia, kuo daugiau įvairaus pobūdžio reklamos priemonių naudosite, tuo didesnė tikimybė, jog apie jūsų parduotuvę išgirs kuo didesnis skaičius žmonių.

Drabužiai InternetuPardavimus padidinsite ir naudodami kitą būdą – tai siūlydami daugiau produkcijos pirkėjams, nei jos siūlote iki šiol. Štai, pavyzdžiui, jei jūsų parduotuvės asortimentą iki šiol sudarė tik sukneles, megztiniai, kelnės bei sijonai, pagalvokite apie galimybę pardavinėti ir kitus drabužius – paltus, striukes. Šios prekės garantuos, jog ir vėsiuoju metų laiku nerūks pirkėjų. Na, o jei parduodate visus įmanomus drabužius, pagalvokite apie galimybę pardavinėti papuošalus, rankines. Juk žmonėms yra svarbu ne tik apsirengti – jie nori ir pasipuošti, tad tokios prekės tikrai sulauks susidomėjimo. Na, o šie variantai jums netiko dėl vienokių ar kitokių priežasčių, atminkite, jog yra ir dar viena galimybė: jei iki šiol pardavinėjote tik moteriškus bei vyriškus drabužius suaugusiems, pagalvokite apie vaikiškus drabužius – jie taip pat padidins pardavimus.

Na, o baigiant belieka tik pastebėti, jog tuo atveju, jei pardavimai yra nedideli, verta pagalvoti ir dar vieną dalyką – galbūt kai kurių prekių kainos yra pernelyg/ Jei taip, tuomet nuolaidos yra pats geriausias bei greičiausias būdas jas sumažinti.