Šokių pamokos – vienas iš turiningo gyvenimo elementų

sokiu pamokosBanalus, bet taiklus teiginys: žmonės skiriasi savo išvaizda, charakteriu ir pomėgiais.. Kai kam gyvenimo pilnatvei būtinas adrenalinas, gaunamas kopinėjant aukščiausiuose kalnuose, kitiems pakanka prieš miegą išsilieti šokių aikštelėje. Pirmasis užsiėmimas – rizikingas ir brangus, antrasis – prieinamas kur kas didesnei žmonių daliai. Turbūt niekas neprieštaraus, jog šokius galima laikyti turininga laisvalaikio leidimo forma, atnešančia ne tik vizualią naudą mūsų kūnui, bet ir teigiamai veikiančia vidinį pasaulį. Gal todėl šokių pamokos yra įtraukiamos į daugelio dienotvarkes…

Šokiai: galimybė praplėsti akiratį

Siūlomas šokių stilių asortimentas daugelyje mokyklų tikrai platus: pradedant klasikos „tėvu“ valsu, baigiant nesutramdomaisiais gatvės šokiais. Mokytojai vis dažniau parodo ne vien plikus šių šokių žingsnelius (juk tai nesunkiai bei nemokamai galima rasti ir internetinių įrašų lobynuose), tačiau supažindina mokinius su šokio kilme, charakteriu, temperamentu. Tai ne tik prisideda prie gebėjimo įsijausti į konkretų šokį, bet ir lavina mūsų suvokimą apie kitas šalis, kultūras, istoriją. Taip šokis tampa ir savotiška priemone keliauti iš šalies į šalį, iš laikmečio į laikmetį.

Šokiai: galimybė pamatyti save kitomis akimis

Kai kurie žmonės (ir nebūtinai šokio profesionalai) savo patirtimi galėtų paliudyti, jog šokis yra tarsi savotiška transformacijos priemonė, padedanti pamiršti įvairius kankinančius kompleksus, baimes. Pavyzdžiui, moteris, kompleksuojanti dėl pilnesnio kūno sudėjimo, salsos pamokoje spinduliuoja seksualumu ir moteriškumu, ateina suvokimas, jog kiekvienas vyras kristų po kojomis.

Šokiai : galimybė praplėsti savo pažįstamų ratą

Bėgant metams supranti, jog draugų būrys vis mažėja, o šansų jų susirasti taip pat pasitaiko vis rečiau. Šokių pamokos gali tapti puikia išeitimi norintiems bendrauti, bet…neturintiems su kuo! Užsiėmimus lanko įvairaus amžiaus, skirtingų specialybių asmenys – tarp jų tikrai atsiras tų, su kuriais pavyks rasti bendrą kalbą seo straipsniai ir bendravimą perkelti už salės ribų. Įsigyjantieji šokių pamokų abonementą ne visada susimąsto, kokią pridėtinę vertę gauna: sužinoma daug naujų faktų, susijusių su šokiais, dažnai išauga savivertė, atsiranda naujų pažįstamų, praskaidrinančių kasdienybę.