Namų tvarkytoja: kaip turėtų atrodyti skelbimas?

Namų tvarkytoja yra puikus pasirinkimas norinčioms užsiimti veikla, kuri galėtų tapti arba  pagrindiniu pragyvenimo šaltiniu arba užsiėmimu, kuris galėtų nešti papildomas pajamas. Ir visai nesvarbu, kurį variantą pasirinksite – nuspręsti šią veiklą paversti pagrindine darbine veikla ar skirsite jai tik nedaug savo brangaus laiko, būtina akcentuoti, kad pirmiausia, norint rasti klientų teks paruošti skelbimą. Taigi, pravartu žinoti, kaip turi atrodyti skelbimas tuo atveju, jei norite visuomenei pranešti apie vykdomą namų tvarkytojos veiklą.

Vieta

Bene vienas svarbiausių akcentų, kuris būtinai turi būti paminėtas skelbime, yra vietovės, kuriose teikiama ši paslauga. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog nemaža dalis namų tvarkytojų, gyvenančių didmiesčiuose, neteikia  namų tvarkymo paslaugos visoje miesto teritorijoje – dažniausiai, dėl galimybės taupyti laiką, pasirenka tik tam tikras jo vietoves. Belieka tik apgalvoti, kaip pasielgsite jūs ir kuris variantas yra naudingesnis jūsų atveju: teikti namų tvarkymo paslaugą visame mieste ar tik tam tikroje jo teritorijoje ir apie tai būtinai pranešti skelbime.

Atliekami darbai

Namų tvarkymas – labai plati sąvoka, susidedant iš daugelio atskirų procesų (langų valymas kaina, kilimų valymas, baldų valymas ir t. t.). Žmonės, kurie dar niekada nesinaudojo šia paslauga, neretai tiesiog nežino, kokie darbai sudaro namų tvarkymo paslaugą. Maža to, nors egzistuoja tam tikri standartai,  kiekviena namų tvarkytoja turi teisę pati nuspręsti, kokie darbai sudarys namų tvarkymo paslaugą. Taigi, būtina išvardinkite skelbime, kokie darbai sudarys namų tvarkymo paslaugą.

Kaina

Kaina yra tas rodiklis, kuris visada domina paslaugą ar prekę norintį gauti žmogų. Ir nors namų tvarkymas yra vienas iš tų procesų, kuomet kaina gali būti skirtinga, skelbime nurodykite bent preliminarų paslaugos kainos dydį – tokia informacija tikrai pravers paslauga susidomėjusiems žmonėms.

Kontaktai

Dar vienas informacinis elementas, kurį kiekviena namų tvarkytoja būtinai turi nurodyti skelbime, yra kontaktai. Telefono numeris, elektroninio pašto adresas – bent vienas iš šių kontaktų turi būti nurodytas skelbime.