MIDA UNIFLEKS: Bituminė hidroizoliacinė stogo danga

mida unifleksMIDA UNIFLEKS V S4b – tai bituminė hidroizoliacinė stogo danga, kurią rekomenduoja UAB „Kečas“ komanda. Ji naudojama kaip viršutinis sluoksnis Jūsų stogo dangai. MIDA UNIFLEKS V S4b yra „Bussines“ klasės stogo danga, pasižyminti ypač aukšta kokybe.

Ši stogo danga priskiriama viršutinių dangų grupei. Viršutinio sluoksnio dangos stogui dažniausiai yra klojamos stogo hidroizoliacijos sistemose, kurios yra šaltos arba apšiltintos ir dvisluoksnės. Daugiau apie stogo dangas: http://pirkstoga.lt/ 

Ši danga naudojama, kai įrenginėjate hidroizoliacinį sluoksnį, plokščio stogo plokštumos paviršiuje. Būtent MIDA UNIFLEKS rekomenduojama naudoti įrengiant naujus stogus iki 100m2 arba juos remontuojant, tačiau ši danga nėra tinkama apželdintiems stogams, pavienių sluoksnių dangoms ar naudojimui ant šiluminės izoliacijos.

Kaip žinoti, ar šis gaminys yra skirtas ir reikalingas būtent Jūsų planuojamiems darbams? Štai šiek tiek naudingos informacijos.

Ši danga yra prilydomoji, tai reiškia, kad jos montavimui bus reikalingas liepsnos šaltinis. MIDA UNIFLEKS PV S4b – tai elastomerinė, bituminė ritinė (arba kitaip lakštinė) stogo danga, pasižyminti hidroizoliacinėmis savybėmis. Ši danga gaminama remiantis LST EN 13707:2005+A2:2010 reikalavimais.

MIDA UNIFLEKS gamybos proceso metu stiklo pluošto pagrindas (kitaip – armatūra) yra padengiamas iš abiejų pusių SBS (stirenu, butadienu, stirenu), modifikuotu polimerais ir sumaišytu su bitumo sluoksnui, su mineraliniu užpildu. Dangos viršutinis sluoksnis padengiamas skalūnu (stambiagrūdžiai mineraliniai pabarstai) – jis apsaugo bituminį sluoksnį nuo ultravioletinių spindulių bei saulės poveikio. Apatinis sluoksnis yra padengiamas polietilenine plėvele, kuri yra labai plona. MIDA UNIFLEKS PV S4b sudėties medžiagos yra visiškai saugios, tai reiškia, kad ji neišskiria medžiagų, kurios galėtų būti pavojingos aplinkai ar žmonėms, todėl puikiai tinka gyvenamųjų namų stogams.

Ši danga, kaip jau minėjome klojama prilydant. Prie paruošto naudojimui apatinio stogo dangos sluoksnio arba pagrindo, prilydoma dujiniu degikliu. Kaitinamas apatinis MIDA UNIFLEKS stogo dangos sluoksnis.

Jei norite savo namams, ar kitos paskirties pastatui išsirinkti kokybiškiausias medžiagas stogui, kviečiame susisiekti su UAB „Kečas“ specialistais. Stogo dangų ir fasadų ekspertai Jums patars kokias medžiagas rinktis, priklausomai nuo stogo tipo, pastato paskirties.

Daugiau apie mus:  http://pirkstoga.lt/