Beasbestinis šiferis

beasbestinis-siferis kečas

Beasbestinis šiferis – tai stogo danga, be kenksmingos sudedamosios medžiagos, asbesto. Renkantis stogo dangą, nesvarbu, ar gyvenamosios paskirties pastatui, ar gamybinėms patalpoms jis montuojamas, būtina atkreipti dėmesį į tai, kokias medžiagas renkatės. Nuo to priklausys ir stogo konstrukcijos ilgaamžiškumas ir gyventojų ar darbuotojų praleisto laiko patalpose kokybė.

Beasbestinį šiferį rinktis verta dėl daugelio priežasčių. Visų pirma, tai – ypač lengva ir nebrangi medžiaga, su optimaliu kainos bei kokybės santykiu. Šio tipo stogo danga yra skirta šlaitinių namų stogų dengimui. Beasbestinio šiferio lakštai saugo nuo įvairių atmosferos veiksnių, jie atsparūs krituliams, temperatūrų kaitai. Be viso šito, juos taip pat labai paprasta montuoti.

Savo stogui šią dangą renkasi ir dėl plataus spalvų bei formų pasirinkimo, jis puikiai tinka įvairių tipų šlaitiniams stogams. Beasbestiniu šiferiu dengtas stogas nerudija (atsparumas korozijai yra viena svarbiausių savybių), taip pat puikiai izoliuoja garsą, dėl paprasto įrengimo sutaupysite daug brangaus laiko, kuri taip vertina kiekvienas susidūręs su namų statyba.

UAB „Kečas“ siūlo išbandyti beasbestinį šiferį iš rinkos lyderio ETERNIT. Šis gamintojas siūlo šiferio lakštus įvairaus stiliaus, architektūros statiniams. Nuo modernių sprendimų iki visiškai klasikinio stiliaus, siekiantiems išlaikyti visišką pastato autentiškumo. Priklausomai nuo norimo dengti stogo dydžio, patariama rinktis atitinkamus lakštus – didesnius ypač plačios kvadratūros stogams, mažesnius – subtilesnėms stogo konstrukcijoms.

Daugelis ETERNIT beasbestinio šiferio lakštų rūšių yra parduodamos su iš karto nukirstais kampais, taip pat kai kurie modeliai yra su jau išgręžtomis skylėmis, o tai ypač patogu norint kuo greičiau uždengti stogą, išvengiant bet kokių klaidų. Gamintojas siūlo ir šiferio lakštų tinkamų dengti sienas.

Rinkitės beasbestinio šiferio stogo dangą, jei rūpinatės savo šeimos sveikata, taip kaip kiekvienas iš mūsų. Juk namuose praleidžiame daugiausiai laiko, tad labai svarbu, kad medžiagos, panaudotos statybos darbams, laikui bėgant, išskirtų kuo mažiau kenksmingų medžiagų. Gera gyvenimo kokybė, ilgai tarnausiantis stogas, mažiausios išlaidos ir greita darbų eiga – visa tai telpa beasbestinio šiferio apibrėžime. Daugiau naudingos informacijos apie stogų dangas rasite: www.pirkstoga.lt