Tam, kad jūsų grožis niekuomet neišblėstų

GrožisKą tikra moteris daro, kad tinkamai pasirūpintų savo grožiu? Atsakymas į šį klausimą turėtų būti aktualus kiekvienai iš mūsų, todėl pateikiame jums keletą įdomių ir paprastų būdų, kurie padės išsaugoti spindinčią odą, gražius plaukus, tobulus nagus ir užtikrins, kad mūsų grožis niekuomet neišblėstų.

Greitesnis nagų lako džiovinimas

Jei po ranka neturite greitai nagų laką džiovinančios priemonės, panardinkite savo nudažytus nagus į dubenėlį su lediniu vandeniu. Tai padės jiems kur kas greičiau išdžiūti.

Matinis nagų lako paviršius

Gamindamos sriubą ar virdamos makaronus, taip pat galite nepraleisti ir savo grožio priežiūros procedūrų. Norėdamos turėti matinės išvaizdos nagus, savo nagus nulakuokite keliais jums patinkančio nagų lako sluoksniais ir kol lako plokštelė dar nėra pilnai uždžiūvusi, keletą sekundžių palaikykite savo rankas virš garuojančio puodo. Akimirksniu pamatysite norimą rezultatą – jūsų nagai taps matiniai.

Nagų blizgesį pašalinkite su vilna

Nemaža dalis moterų ir merginų mėgsta savo nagus pagražinti su nagų blizgesiu. Tačiau, kad ir kaip gražiai galėtų atrodyti, įprastai jį pašalinti būna kur kas sudėtingiau. Jei norite visą blizgesio nuėmimo procedūrą atlikti greičiau ir paprasčiau, vietoje vatos tamponėlio naudokite vilną. Tai veikia puikiai!

Aliejaus pagalba atnaujinkite makiažo pagrindą

Jei norite atnaujinti savo makiažo pagrindą, pakaks vos kelių veido odai tinkančio aliejau lašų, užlašinamų ant skruostų. Tai sukurs labai gražų ir natūralų spindesį.

Papildoma pagalba jūsų kosmetikos priemonėms

Jei jūsų naudojami akių ir lūpų pieštukai yra labai minkšti, prieš juos naudojant palikite valandai šaldytuve. Tuomet norint juos pasmailinti, nekils jokių problemų dėl jų minkštumo.

Makiažą pašalinkite naudodamos kokosų aliejų

Kai suvilgote vatos tamponėlį su įprastiniu makiažo valikliu, užlašinkite kelis papildomus kokosų aliejaus lašus, o tuomet tamponėliu nuvalykite užmerktas akis. Tai tampa puikia priemone akių makiažui nuvalyti.

Žinoma, nors tai tik keli grožio priežiūros patarimai, kuriuos galite pritaikyti kasdienėje savo praktikoje, visuomet daug naudingos informacijos galite sužinoti pasinaudojusios „Gamtos Grožio Formulė“ portalu. Tai padės jūsų grožio puoselėjimo procedūras paversti paprastesnėmis ir efektyvesnėmis.