Sukarinta vaikų vasaros stovykla – puikus sprendimas

Net jeigu jūsų sūnus ar dukra nėra didžiausi padaužos, sukarinta vaikų vasaros stovykla yra puikus būdas aktyviai ir įdomiai praleisti artėjančius šiltojo sezono mėnesius. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kodėl.

  • Visų pirma, norime išsklaidyti jūsų baimes. Ko gero, dėl turimos sovietinės patirties ar Holivudo filmų, galvojate, jog tokia stovykla yra labai žiauri ir netgi traumuojanti jūsų vaiką. Tiesą sakant, yra visiškai priešingai. Tai pats geriausias sprendimas, norint, jog jūsų vaikas taptų stipresnis tiek fiziškai, tiek psichologiškai.
  • Tikrai neverta jaudintis, jog jūsų sūnus ar dukra bus nepajėgūs atlikti fizinių užduočių. Jas rengiantys organizatoriai turi ilgametę patirtį, dirba su įvairaus stiprumo ir amžiaus vaikais. Galite būti ramūs, viskas pavyks puikiai. To įrodymas – į stovyklas vis dažniau vyksta ne tik berniukai, bet ir mergaitės. Tad jokių problemų dėl neįveikiamumo neturėtų kilti.
  • Vasaros stovykla vaikamsSukarinta vaikų vasaros stovykla prisideda prie psichologinio brendimo, nes skatina geruosius kasdienio gyvenimo įpročius. To jūsų atžalos tikrai negaus spoksodamos į televizoriaus ar kompiuterio ekranus. Visų pirma, mokoma disciplinos – laiku keltis, gultis, klotis lovą, valgyti kasdien tuo pačiu metu ir klausyti nurodymų. Taip pat, siekiama, jog vaikas kuo daugiau aktyviai judėtų – rytinė mankšta, žygiai, estafetės ir rungtys tai puikai užtikrina. Taip pat, siekiama, jog berniukai ir mergaitės išmoktų dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę ne tik už savo, bet ir už visos grupės veiksmus. Tokiu būdu vaikai išmoksta motyvuoti, padrąsinti vieni kitus, taip pat pabarti tuos, kurie nesilaiko taisyklių bei maištauja.
  • Sukarinta vaikų vasaros stovykla suteikia tokių prisiminimų, kokių nesuteiks joks kompiuterinio žaidimo žaidimas. Patikėkite, grįžęs vaikas nenustos dalintis savo įspūdžiais ir patirtimi ir prašys kitąmet jį nuvežti į tą pačią vietą. Taip pat, tai puikus būdas skatinti kuo daugiau laiko leisti gamtoje ir aktyviai judant. Tikėtina, jog to paskatintas vaikas ir jus kvies važiuoti į kaimą ar sodybą. Ir nesiginčykite – tai naudinga tiek jiems, tiek jums.

Taigi, sukarinta vaikų vasaros stovykla – puikus sprendimas visiems tėvams, kurie nori užtikrinti, jog jų atžalos turėtų nepamirštamą, linksmą ir vertingą vasarą. Naujos pažintys, draugai, iššūkiai ir gamta leis puikiai praleisti laiką ir išmokti naudingų dalykų apie save ir kitus.