Kreditai kasdieniam vartojimui

mymoney.ltJeigu planuojate artimiausiu metu pasiimti kreditą, nes nebeužtenka pinigų norimiems pirkiniams, tuomet prieš jį imdami, apgalvokite, koks kreditas labiausiai tenkintų Jus pagal dabartinę Jūsų finansinę situaciją. Tiesa yra tokia, kad dabar galima rasti labai lanksčių paskolų sąlygų, tačiau tam jūs be jokios abejonės turite turėti gana gerą kredito istoriją. Jeigu esate praleidęs nemažai mokėjimų, tuomet gauti bet kokį kreditą gali būti labai sunku, nebent jūs norite pasiimti paskolą už užstatą.

Kreditai, kurie yra skirti kasdieniam vartojimui, dažniausiai yra išduodami bankuose arba internetu greitųjų kreditų įmonių tinklapiuose http://mymoney.lt/. Banke gauti paskolą taip pat galite naudodamiesi internetu, kadangi daugelis bankų savo elektroninėse paskyrose jau yra įdiegę modernią technologiją, kuri leidžia siųsti asmeninių kreditų paraiškas tiesiog internetu. Taigi, dabar galite gauti asmeninį kreditą iš savo banko iki dešimties tūkstančių litų net neišėję iš namų. Žinoma, banko reikalavimai kredito gavėjams yra kur kas didesni nei greitąjį kreditą teikiančių įmonių, tačiau banko kreditai dažniausiai ir yra apmokestinami šiek tiek mažesniais procentais.

Jeigu jums reikia kredito kasdieniam vartojimui, tuomet iš pradžių apsispręskite, ar jums reikėtų trumpalaikio ar ilgalaikio kredito. Jeigu nuspręsite imti trumpalaikį kreditą, tuomet turite galimybę rasti tokių pasiūlymų, kurie jums leis net keliems mėnesiams pasiimti net iki 600 eurų, be jokių palūkanų (tik tuo atveju, jeigu anksčiau nesate ėmę tokios paskolos) arba dalyvauti lojalumo programoje.

Jeigu nusprendėte, kad jums šiuo metu labiau reikalingas ilgalaikis vartojimo kreditas, tuomet reikiamą sprendimą lengvai rasite internete. Atrodo visai neseniai internete buvo prieinami tik greitieji kreditai, dabar iš greitųjų kreditų įmonių, kredito unijų ir net bankų, internete galite gan nesunkiai paimti ir ilgalaikius kreditus.

Dėl naujai sukurtos specialios internetinės sistemos, leisiančios kreditoriams lengvai patikrinti jūsų mokumą ir kitą svarbią informaciją internetu, Jums nebereikės kelti koją iš namų ir eiti į susitikimus su kreditoriais, bei leisti savo brangų laiką eilėje bankuose. Jeigu gaunate teigiamą atsakymą, tuomet kreditas tūrėtų būti pervestas į jūsų banko sąskaitą vos per dešimt minučių, nebent jūs pateikiate ilgalaikio kredito paraišką internetu mymoney.lt/greitos-paskolos/, kreditus teikiančios įmonės nedarbo laiku.