Baidarių nuoma Varėnoje – puiki priežastis susitikti su draugais

Kiekvieną dieną įsibėgėja vasara ir tam, kad nė vien jos diena nebūtų išvaistyta, būtina nuveikti ką nors tikrai smagaus ir nepamirštamo. Kada paskutinį kartą aktyviai leidote laiką su grupe draugų? Ne su vienu ar dviem bičiuliais, bet su 8-10 žmonių kompanija? Lažinamės, kad sunkiai prisimenate datą. Ne bėda, šiandien pasidalinsime, kaip tokią klaidą galite kuo greičiau ištaisyti ir kodėl baidarių nuoma Varėnoje yra puikus tokios situacijos sprendimas.

Dzūkija – vienas iš gražiausių Lietuvos regionų, žavintis ne tik miškais ir juose augančiomis gamtos gėrybėmis, bet ir nuostabiais vandens telkiniais. Patikėkite, ežerais ir upėmis daug maloniau gėrėtis nežiūrint į profesionalias nuotraukas, o tiesiog į juos įlindus. Jeigu ne itin mėgstate maudytis, plaukimas baidarėmis bus puiki alternatyva.

Baidarės VarėnojeNorėdami sukviesti didesnę grupę draugų tokiai smagiai veiklai, pradėkite planuoti kuo anksčiau. Dauguma žmonių šiltuoju metų laiku atostogauja, palieka gyvenamuosius miestus, keliauja į užsienio valstybes. Kuo anksčiau pradėsite ieškoti kompanijos, tuo didesnė tikimybė, jog ją rasite. Jeigu kuris nors draugas nesutinka, paprašykite rekomenduoti kitą pažįstamą – tai bus puiki proga užmegzti naujas pažintis ir plėsti draugysčių ratą.

Rinkitės kuo įdomesnį maršrutą. Siūlome vienu metu išbandyti plaukimą ir upėmis, ir ežerais. Plaukdami upe susidursite su daugiau iššūkių – srauniu vandeniu, įvairiomis kliūtimis ir situacijomis, kai teks išlipti iš baidarės ir persinešti ją, nes vandens lygis nebus pakankamas. Ramią dieną ežeru plaukti bus tikra atgaiva ir malonumas – galėsite niekieno netrukdomi mėgautis gamta, šnekučiuotis ir pailsėti. Jeigu plauksite vėjuotą dieną, teks gintis nuo bangų ir tvirtai laikytis, kad neišvirstumėte iš valties. Nors ir tai savaime yra smagus ir nepamirštamas nuotykis.

Apsvarstykite, ką veiksite įveikę maršrutą. Kaip jau minėjome, Dzūkija yra išties nuostabaus grožio kraštas, tad baidarių nuoma Varėnoje neturėtų būti vienintelė jūsų veikla. Siūlome įsikurti jaukioje laužavietėje, įsikepti mėgstamo maisto, atsivežti užkandžių ir gėrimų ir tiesiog pabendrauti su puikia kompanija. Toks dienos praleidimas kiekvienam išliks atmintyje ir prašyte prašysis pakartojimo. Tad, ko laukiate?