Indaplovės pasirinkimas ir priežiūra

geresne skalbimo masinaAtrodo, kad žmonės tampa vis lepesni ir pasirenka prietaisus, kurie nėra būtini, tačiau išties jie labai palengvina mūsų gyvenimą. Klaida būtų ignoruoti galimybę įsigyti indaplovę, kai šiuo metu jos yra ypač pigios. Žinoma, plauti galima rankomis, tačiau kam tai daryti, kai prietaisas viską padarys greičiau, švariau, o ir kainuos pigiau.

Indaplovės – padeda gyventi kur kas patogiau. Kodėl Jums tuo nepasinaudojus? Juolab, egzistuoja tokia plati jų pasiūla – jog kiekvienas norintis atras tai, kas jam labiausiai tinka.

Kaip pasirinkti indaplovę?

 1. Kaina. Nusistačius pinigų sumą, kurią galite investuoti į prietaisą – kur kas greičiau atrasite tą variantą, kurio ieškote. Paprasčiausiai negaišite laiko žiūrėdami į tą techniką, kuri Jums paprasčiausiai nėra prieinama pagal galimybes.
 2. Dydis. Pasirinkite vietą, kur prietaisas stovės ir iškart ieškokite konkretaus dydžio daikto. Juolab, kelių žmonių indai ir kiek kartų per savaitę planuojami būti plaunami?
 3. Vidus. Įvertinkite, kiek vietos ir kokiems indams yra. Ar viskas suskirstyta pagal specialius išmatavimus ir dedamus indus, ar vidus – viena tuščia erdvė, kurioje indus galima dėti bet kaip.
 4. Dizainas. Indaplovės pasirinkimas neatsiejamas ir nuo dizaino įvertinimo galimybių. Kadangi pasiūla labai plati – tereikia skirti šiek tiek laiko paieškoms ir susiradus labiausiai tinkamą variantą jį įsigyti.
 5. Energijos suvartojimas. Ieškodami Jums labiausiai tinkamo prietaiso būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kad skirtingos indaplovės „reikalauja“ skirtingo kiekio energijos. Visada geriau pirkti kiek brangesnį, tačiau A+++ klasės prietaisą. Jis suvartos mažiau energijos.
 6. Funkcijos. Kuo jų daugiau – tuo ir galimybės platesnės. Tačiau dažniausiai didelis funkcijų kiekis lemia didesnę prietaiso kainą.
 7. Garsas. Natūralu, kad ieškoma tokia indaplovė, kuri veiktų tyliai. Daugelis žmonių mėgta jas užstatyti nakčiai (kaip ir skalbimo mašinos). Svarbu, kad netrukdytų namuose kuriamos ramybės.
 8. Priežiūra. Kuo paprasčiau indaplovės prižiūrimos – tuo jos ilgiau tarnaus, kadangi žmogus galės skirti daugiau laiko. Indaplovės priežiūra nėra kuo nors ypatinga, tačiau skirti šiek tiek laiko teks.

Natūralios valymo priemonės

Daugelis žmonių valydami prietaisus nori sutaupyti pinigų. Kadangi savo virtuvės spintelėje galite atrasti daug prietaisų, kurie valo puikiai – pasinaudokite galimybėmis.

 • Vanduo ir muilas. Tai paprasčiausios ir tuo pačiu labai efektyvios valymo priemonės. Nereikia pirkti specialių chemikalų, kai tiesiog vanduo gali daryti stebuklus.
 • Soda ir actas. Tiek atskirai priemonės puikiai valo, tiek abu galima sumaišyti ir gauti puikų valiklį, kuris ne tik išvalys įsisenėjusias dėmes, tačiau taip pat ir išblizgins prietaisą.
 • Citrinos sultys ir kokakola. Dar vieni maisto gaminiai, kurie gali garantuoti, kai indaplovės tiesiog blizgės. Įpilkite citrinos sulčių ir įjunkite prietaisą. Pamatysite, kad rezultatas švarumu Jus tiesiog nustebins.

Cheminės valymo priemonės

Žinoma, visada galima pasirinkti ir chemines valymo priemones, kurios gali pašalinti bet kokio pobūdžio dėmes. Minusas – jos brangesnės, tad pirmiausia visada siūlome pabandyti patvirtintus kokybiškus produktus, kurie daro stebuklus, o nepavykus jais pasinaudoti – bandykite valiklius.

Įsigykite indaplovę ir palengvinkite savo gyvenimą. Juk tai padaryti yra paprasta ir malonu.